Клієнт: компанія "Золоті сторінки"

Юридична фірма "Arbitis" виступила юридичним радником великого видавця адресно-телефонних довідників, компанії «Золоті сторінки», з питань дотримання вимог Закону України "Про захист персональних даних" при створенні власних довідників і формуванні баз даних.

Фахівці юридичної фірми "Arbitis" були залучені в якості експерта з авторського права та надали ряд консультацій з питань створення та використання оригінальних (творчих) баз даних, включаючи телефонні довідники клієнта, із застосуванням інформації, що підпадає під правовий режим персональних даних. За результатами роботи юристами фірми "Arbitis" було дано кілька рекомендацій щодо правильного оформлення згоди фізичних осіб, які мають бажання бути зазначеними в таких довідниках.

«Золоті сторінки» - це відома на ринку видавничих і поліграфічних послуг компанія, що працює за п'ятьма основними напрямками: видавнича діяльність, випуск рекламно-презентаційної продукції, довідкової, наукової та навчальної літератури, поліграфічне виробництво, дизайн-студія, репроцентр.

 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".

  — Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"