Клієнт: покупець елітної нерухомості

ЮФ «Arbitis» виступила судовим представником співробітника найбільшого підприємства м. Харкова «Харківський експериментальний завод підйомно-транспортного машинобудування» в спорі за позовом агентства нерухомості «КВАРТАЛ» про стягнення грошової суми.

Сформована судова практика по зазначеній категорії справ, в яких позивачем виступало Агентство нерухомості «КВАРТАЛ», була однозначна. Позовні вимоги АН «КВАРТАЛ», в переважній більшості випадків, задовольнялися в повному обсязі.

Питання з оплатою послуг (про стягнення боргу) у АН «КВАРТАЛ» у конкретному випадку виник у зв'язку з придбанням співробітником ТОВ «ХЕЗ ПТМ» великого об'єкта нерухомості в елітному районі міста Харкова. Позовні вимоги грунтувалися на фактичному наданні послуг з пошуку об'єкта нерухомості та здійсненню його перегляду. Як результат - покупка відповідачем об'єкта нерухомості, але без повідомлення позивача та без оплати його послуг.

Складність доведення і сума, що підлягає стягненню за позовом з довірителя, стали ключовими у виборі відповідачем в якості представника в суді саме юристів ЮФ «Arbitis». За підсумками розгляду справи АН «КВАРТАЛ» могло б отримати значну суму грошей.

У ході розгляду справи, в результаті спростування обгрунтованості та аргументації вимог позивача, розкриття юридичної неспроможності його вимог представниками відповідача, АН «КВАРТАЛ» прийняло рішення, відмовитися від позову у зв'язку з його безперспективністю.

Проект був реалізований юристом фірми "Arbitis" Світланою Сусло під керівництвом керуючого партнера Олега Смотрова.

 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)