Проект: суперечка з Харківською міською радою про знесення самовільної будови

ЮФ "Arbitis" виступила представником великої Компанії (м. Харків) в судовому спорі, ініційованому Харківською міською радою про звільнення земельної ділянки у центральному районі міста Харкова від самовільно побудованого будови.

Складність справи полягала як в самій природі правовідносин, з яких виник спір, так і в стадії справи, на якій воно було передано для супроводу юристам фірми: рішення у справі набуло законної сили і було відкрито виконавче провадження про знесення будови.

Потрібно зауважити, що виходячи із загальної практики розгляду спорів даної категорії, Харківська міська рада, виступаючи позивачем, в переважній більшості випадків домагалася задоволення своїх вимог про знесення будов.

ЮФ "Arbitis" вдалося домогтися у Вищому господарському суді України відміни Постанови Харківського апеляційного господарського суду, що задовольнив вимоги органу місцевого самоврядування.

Касаційна скарга, підготовлена юристами фірми, задоволена повністю: справу повернуто до суду першої інстанції на новий розгляд.

У зв'язку з численними процесуальними питаннями керівництво проектом здійснює Володимир Кройтор, судове представництво - юрист ЮФ "Arbitis" Світлана Сусло.

 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)
 • "Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".

  — Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"