Олег Іванович Смотров є керуючим партнером фірми з моменту її заснування.

Вже понад шістнадцять років Смотров Олег спеціалізується в міжнародному (РФ, Китай) і національному судовому процесі, праві інтелектуальної власності, договірному праві.

Олег Смотров є членом Асоціації правників України, Національної асоціації адвокатів України.

Смотров О. І. є автором підручників і посібників з цивільного права, а також автором численних статей з питань вирішення спорів, переговорам, інтелектуальної власності та ін. В 2016 році "ЛІГА ЗАКОН" відзначила Смотрова Олега як одного з найкращих авторів видання "ЮРИСТ І ЗАКОН" в номінації "За відмінне знання права, висококласну експертну аналітику та майстерне володіння пером".

В даний час практичну роботу Олег Смотров поєднує з педагогічною діяльністю в Харківському економіко-правовому університеті, де читає курс римського приватного права та права інтелектуальної власності.

Освіта: Національний університет внутрішніх справ за спеціальністю "правознавство" (закінчений з відзнакою).

Києво-Могилянська бізнес школа (kmbs): програми "Мистецтво та наука переговорів за методикою Harvard Negotiation Project", "Спільне прийняття рішень у багатосторонніх переговорах", "Школа фінансів для нефінансових менеджерів".

Львівська бізнес-школа (LvBS): програми "Мистецтво перемоги", "Місія нездійсненна? Запуск, бренд, розшифрування клієнта" від Адріана Сливоцького.

Наукові ступені: кандидат юридичних наук (цивільне право і цивільний процес, сімейне право, міжнародне приватне право).

Володіння мовами: українська, російська, німецька

Практики: Судова практика, входить в список юристів - медіаторів [collaborative lawyers] Українського центру медіації (м. Київ)

Персональний блог