Спір виник внаслідок порушення ТОВ корпоративних прав його учасника шляхом проведення загальних зборів учасників товариства без належного повідомлення та без участі Клієнта “Arbitis”, ненадання документів про діяльність товариства для ознайомлення.

З метою захисту порушених корпоративних прав Клієнта, адвокати “Arbitis” звернулись до Господарського суду Харківської області з позовом про визнання недійсними рішення загальних зборів учасників товариства та нової редакції Статуту, зобов'язання надати документи для ознайомлення.

Формуючи правову позицію по справі, юристи “Arbitis” виходили з того, що рішення загальних зборів учасників товариства прийнято з порушенням порядку скликання таких зборів та за відсутності кворуму для правомочності загальних зборів й прийняття рішення, що є безумовною підставою для його скасування. Відмова ТОВ у наданні позивачу документів для ознайомлення є протиправною, оскільки останнім було дотримано порядок, передбачений для звернення до товариства з відповідною вимогою.

В ході судового процесу суд визнав переконливість доводів Arbitis, та задовольнив позов у повному обсязі.

З фабулою справи можна ознайомитись за посиланням.

До складу команди Arbitis, яка представляла інтереси Клієнта увійшли партнер Фірми Максим Селіванов, старший юрист практики з вирішення спорів Світлана Нежута та молодший юрист практики з вирішення спорів Юлія Гапон.

< 2 of 6 >

"Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".


Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)

"Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"


Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"

"Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"


Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"

"Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

 


Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)

"Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"


Худавердов А.А., КУВП "Пластік"

Останнє в Arbitis