В рамках співпраці з Харківським локальним осередком Всеукраїнської громадської організації "Європейська Асоціація Студентів Права — ELSA спеціалістами Arbitis заплановано до реалізації ряд програм, зокрема, проведення курсу лекцій з договірного права.

Програма спеціалізованого міні-курсу побудована з урахуванням професійних потреб слухачів-правників, розрахована на студентів, що зацікавлені в науковому та особистому розвитку, прагнуть підвищити свій фаховий рівень та спрямована на розширення кругозору, удосконалення вже наявних знань майбутніх юристів у сфері практичної юриспруденції.

20.05 - 03.06.2016 р. фахівці Arbitis поділяться з аудиторією своїм досвідом відносно застосування законодавчих положень договірного права на практиці, зокрема до обговорення заплановані питання щодо роботи з клієнтськими очікуваннями під час підготовки договорів, існуючи алгоритми підготовки та критерії оцінки договорів, моделювання конфліктних ситуацій сторін та інші.

Спікерами від Arbitis виступлять керуючий партнер Фірми Олег Смотров, партнер Максим Селіванов, кращі юристи комерційної практики та практики з вирішення спорів.

Детальніше про розклад та теми лекцій можна дізнатися за нашими контактами.

 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)