В рамках співпраці з Харківським локальним осередком Всеукраїнської громадської організації "Європейська Асоціація Студентів Права — ELSA спеціалістами Arbitis заплановано до реалізації ряд програм, зокрема, проведення курсу лекцій з договірного права.

Програма спеціалізованого міні-курсу побудована з урахуванням професійних потреб слухачів-правників, розрахована на студентів, що зацікавлені в науковому та особистому розвитку, прагнуть підвищити свій фаховий рівень та спрямована на розширення кругозору, удосконалення вже наявних знань майбутніх юристів у сфері практичної юриспруденції.

20.05 - 03.06.2016 р. фахівці Arbitis поділяться з аудиторією своїм досвідом відносно застосування законодавчих положень договірного права на практиці, зокрема до обговорення заплановані питання щодо роботи з клієнтськими очікуваннями під час підготовки договорів, існуючи алгоритми підготовки та критерії оцінки договорів, моделювання конфліктних ситуацій сторін та інші.

Спікерами від Arbitis виступлять керуючий партнер Фірми Олег Смотров, партнер Максим Селіванов, кращі юристи комерційної практики та практики з вирішення спорів.

Детальніше про розклад та теми лекцій можна дізнатися за нашими контактами.

 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"
 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)