Arbitis консультує національну Видавничу групу в звязку із судовим спором

Юристи судової практики «Arbitis» залучені відомою національної видавничою групою для захисту інтересів групи та її журналістів в судовому спорі з захисту честі, гідності та ділової репутації.

Спір стосується інформації про події 2-річної давнини, що розгорталися в м. Харкові і стосувалися працевлаштування людей за кордоном. Керівник фірми, що надавала послуги з працевлаштування, в такій інформації побачила факти, які не відповідають дійсності і порушують її особисті немайнові права, зокрема честь, гідність та ділову репутації. Як наслідок, просить суд визнати таку інформацію такою, що не відповідає дійсності, та стягнути з відповідачів кілька десятків тисяч компенсації за завдану моральну шкоду. Спеціалісти Arbitis залучені клієнтом до участі в цій справі після її повернення на повторний розгляд Вищім спеціалізованим судом з цивільних і кримінальних справ.

Загальний супровід представництва інтересів клієнта в суді здійснює керуючий партнер фірми Олег Смотров.

 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)