Перший в Харкові адвокатський футбольний клуб "Олімп", офіційним спонсором якого є юридична фірма "Arbitis", не тільки пройшов всі етапи футбольного турніру "Кубок Харкова", а й став абсолютним його чемпіоном! Вирішальний матч був виграний з рахунком 7:3, вболівальниками на якому також були партнери нашої юридичної компанії — Олег Смотров, Максим Селіванов.

АФК "Олімп" є досить молодою командою, однак вона вже активно бере участь в футбольних турнірах з міні-футболу, які проводяться в Україні та досягає гарних результатів. Так, в квітні 2017 клуб став срібним призером національного футбольного турніру з футболу серед адвокатів "Кубок UNBA 2017"!

Ми віримо, що об’єднуючись з адвокатами, які проникли власними амбіціями та захопленнями, ми кардинально збільшуємо шанси на успіх кожного з нас. А урочисте нагородження наших друзів та їх диплом ще раз доводить, що локальне лідерство Arbitis притягує до себе найкращі результати та найкращих партнерів.

 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".

  — Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)