Перший в Харкові адвокатський футбольний клуб "Олімп", офіційним спонсором якого є юридична фірма "Arbitis", не тільки пройшов всі етапи футбольного турніру "Кубок Харкова", а й став абсолютним його чемпіоном! Вирішальний матч був виграний з рахунком 7:3, вболівальниками на якому також були партнери нашої юридичної компанії — Олег Смотров, Максим Селіванов.

АФК "Олімп" є досить молодою командою, однак вона вже активно бере участь в футбольних турнірах з міні-футболу, які проводяться в Україні та досягає гарних результатів. Так, в квітні 2017 клуб став срібним призером національного футбольного турніру з футболу серед адвокатів "Кубок UNBA 2017"!

Ми віримо, що об’єднуючись з адвокатами, які проникли власними амбіціями та захопленнями, ми кардинально збільшуємо шанси на успіх кожного з нас. А урочисте нагородження наших друзів та їх диплом ще раз доводить, що локальне лідерство Arbitis притягує до себе найкращі результати та найкращих партнерів.

 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)