Arbitis прийняв участь в Круглому столі з питання перспектив реформування реєстраційної служби

04 грудня 2015 року Харківським відділенням Асоціації правників України було проведено Круглий стіл з питання реалій та перспектив реформування реєстраційної служби.

Захід був присвячений обговоренню прийнятих Верховною Радою України 26 листопада 2015 року законів, які забезпечують передачу функцій з реєстрації майна та нерухомості місцевій владі, нотаріусам та іншим акредитованим суб’єктам.

Питання порядку денного Круглого столу охоплювали останні зміни у сфері законодавства про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, питання декомунізації та її наслідків для фізичних осіб та представників бізнесу.

Спільне обговорення адвокатами, суддями та представниками державних органів проблемних питань виконання судових рішень у сфері реєстрації прав на нерухомість, реєстрації актів цивільного стану на тимчасово окупованій території, надання оцінки реаліям та перспективам реформування органів державної реєстрації є позитивним моментом в усуненні бар’єру між представниками держави та правниками.

Юридичну фірму Arbitis на заході представляла юрист комерційної практики Марія Федорко

 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)