Команда юристів Arbitis успішно захистила інтереси великого регіонального сільгоспвиробника у судовому спорі проти Державної екологічної інспекції у Харківській області про визнання протиправним та скасування припису.

Суть спору полягала у тому, що за наслідком проведення планової перевірки дотримання СТОВ вимог природоохоронного законодавства, Держекоінспекцією було складено Акт, на підставі якого видано Припис щодо усунення СТОВ порушень природоохоронного законодавства у галузі охорони атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів щодо поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами.

Держекоінспекцією було винесено припис, пункти якого, на переконання юристів фірми, були необґрунтованими та суперечили вимогам чинного законодавства.

Харківський окружний адміністративний суд, з'ясувавши обставини справи, повністю погодився з доводами адвокатів Arbitis та задовольнив адміністративний позов. Відповідні пункти Припису, виданого Державною екологічною інспекцію, було визнано протиправними та скасовано.

З фабулою справи можна ознайомитись за посиланням.

До складу команди Arbitis, яка представляла інтереси Клієнта увійшли партнер Фірми Максим Селіванов, старший юрист практики з вирішення спорів Світлана Нежута та молодший юрист практики з вирішення спорів Юлія Гапон.

 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".

  — Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)