Команда юристів Arbitis успішно захистила інтереси великого регіонального сільгоспвиробника у судовому спорі проти Державної екологічної інспекції у Харківській області про визнання протиправним та скасування припису.

Суть спору полягала у тому, що за наслідком проведення планової перевірки дотримання СТОВ вимог природоохоронного законодавства, Держекоінспекцією було складено Акт, на підставі якого видано Припис щодо усунення СТОВ порушень природоохоронного законодавства у галузі охорони атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів щодо поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами.

Держекоінспекцією було винесено припис, пункти якого, на переконання юристів фірми, були необґрунтованими та суперечили вимогам чинного законодавства.

Харківський окружний адміністративний суд, з'ясувавши обставини справи, повністю погодився з доводами адвокатів Arbitis та задовольнив адміністративний позов. Відповідні пункти Припису, виданого Державною екологічною інспекцію, було визнано протиправними та скасовано.

З фабулою справи можна ознайомитись за посиланням.

До складу команди Arbitis, яка представляла інтереси Клієнта увійшли партнер Фірми Максим Селіванов, старший юрист практики з вирішення спорів Світлана Нежута та молодший юрист практики з вирішення спорів Юлія Гапон.

 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)