Юристи судової практики «Arbitis» були залучені в якості радників для захисту інтересів клієнта в адміністративному спорі з сервісними центрами МВС України у двох областях про визнання їх дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

Клієнт є власником автомобіля марки BMW ексклюзивної комплектації та індивідуального автотюнінгу. На прикінці 2015 року він звернувся до сервісного центру МВС України в Харківській області для зняття свого автомобіля з обліку для подальшої реалізації.

Натомість йому було відмовлено у вчиненні названої реєстраційної дії з огляду на те, що вказаний автомобіль було знято з обліку ще в 2013 році та продано іншій особі, яка використовує його в іншій області країни. Цікавим є те, що станом на дату звернення з позовною заявою до суду, право власності на вказаний автомобіль жодною особою не оскаржувалося. Клієнт, як власник BMW, жодних реєстраційних дій з вказаним автомобілем не здійснював. Сам же транспортний засіб разом з реєстраційними документами на нього знаходиться у місті Харкові і жодного разу не змінював свого місця перебування та зберігання (стоянки).

Спеціалісти Arbitis переконали Харківський адміністративний окружний суд у тому, що відповідачі не здійснили комплексу заходів, пов'язаних із перевіркою документів, які є підставою для зняття з обліку та здійснення перереєстрації транспортного засобу, звіркою, дослідженням ідентифікаційних номерів складових частин та оглядом транспортного засобу, оформленням і видачею реєстраційних документів та номерних знаків, в наслідок чого в 2013 році незаконно зняли з обліку транспортний засіб Клієнта та перереєстрували на іншу особу. Харківський апеляційний адміністративний суд залишив постанову суду першої інстанції без змін, а апеляційну скаргу третьої особи, на яку нібито було перереєстровано автомобіль позивача, без задоволення.

Ведучий партнер - Олег Смотров

 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".

  — Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)