Фахівці судової практики юридичної фірми Arbitis захистили інтереси провідного виробника стільникового полікарбонату

Фахівці судової практики юридичної фірми Arbitis завершили судовий розгляд спору між виробником стільникового полікарбонату і його дилером на території Брянської області Російської Федерації.

Суперечка виникла в наслідок втрати перевізником оплаченого дилером вантажу. І виробник, і дилер, і перевізник допустили ряд неточностей в оформленні відвантажувальних документів.

Вірний підбір доказів і правильна стратегія ведення справи дозволили встановити факт передачі товару уповноваженій дилером особі і зняти з виробника претензії про стягнення великої грошової суми.

При цьому, як зазначив керівник проекту партнер ЮФ «Arbitis» Максим Селіванов, головне в цьому процесі стало не ухвалення рішення на користь нашого Клієнта. Головне, чого вдалося досягти - це збереження між сторонами конструктивних комерційних відносин, що дозволяють їм обом продовжувати продуктивно і прибутково вести свій бізнес.

Для цього юристи Arbitis повноцінно використовували переговорний процес, засоби медіації, вживали заходів до укладення мирової угоди.

Сприяла цьому і обстановка в арбітражному суді Білгородської області (м. Білгород) і в 19 апеляційному арбітражному суді (м. Вороніж).

Фото з будівлі 19 апеляційного арбітражного суду (м. Вороніж)

 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)