Фахівці судової практики юридичної фірми Arbitis захистили інтереси провідного виробника стільникового полікарбонату

Фахівці судової практики юридичної фірми Arbitis завершили судовий розгляд спору між виробником стільникового полікарбонату і його дилером на території Брянської області Російської Федерації.

Суперечка виникла в наслідок втрати перевізником оплаченого дилером вантажу. І виробник, і дилер, і перевізник допустили ряд неточностей в оформленні відвантажувальних документів.

Вірний підбір доказів і правильна стратегія ведення справи дозволили встановити факт передачі товару уповноваженій дилером особі і зняти з виробника претензії про стягнення великої грошової суми.

При цьому, як зазначив керівник проекту партнер ЮФ «Arbitis» Максим Селіванов, головне в цьому процесі стало не ухвалення рішення на користь нашого Клієнта. Головне, чого вдалося досягти - це збереження між сторонами конструктивних комерційних відносин, що дозволяють їм обом продовжувати продуктивно і прибутково вести свій бізнес.

Для цього юристи Arbitis повноцінно використовували переговорний процес, засоби медіації, вживали заходів до укладення мирової угоди.

Сприяла цьому і обстановка в арбітражному суді Білгородської області (м. Білгород) і в 19 апеляційному арбітражному суді (м. Вороніж).

Фото з будівлі 19 апеляційного арбітражного суду (м. Вороніж)

 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".

  — Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)