Клієнт: будівельна компанія (м. Ялта)

ЮФ "Arbitis" виступила представником будівельної компанії «Кастрополь-Інвест» (м. Ялта) в судовому спорі з органом місцевого самоврядування і прокуратурою АР Крим.

Фахівці юридичної фірми успішно представили інтереси будівельної компанії «Кастрополь - Інвест» у господарській справі за позовом «Кастрополь-Інвест» до одного з селищних рад Криму (м. Ялта) про зобов'язування останнього виконати свої обов'язки на виконання проведеного конкурсу. Юристам вдалося довести, що в даному випадку підставою для укладення договору оренди земельної ділянки повинні виступати саме результати аукціону, а не "рішення органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування", що намагалися довести представники прокуратури. Суд погодився зі ствердженням представників «Кастрополь-Інвест» про те, що у разі придбання права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах, підставою для укладення договору оренди є саме результати аукціону та додаткового рішення органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування не потрібно.

У Севастопольському апеляційному господарському суді представники юридичної фірми домоглися залишення без задоволення апеляційної скарги заступника прокурора АР Крим на вказане рішення господарського суду. 25 серпня 2011 року Севастопольський апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду АР Крим від 20.05.2010 року у справі про зобов'язування селищної ради (м. Ялта) виконати умови конкурсу.

Судове представництво в апеляційній інстанції здійснив керуючий партнер фірми Олег Смотров.

 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)
 • "Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".

  — Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)
 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)