Клієнт: покупець елітної нерухомості

ЮФ «Arbitis» виступила судовим представником співробітника найбільшого підприємства м. Харкова «Харківський експериментальний завод підйомно-транспортного машинобудування» в спорі за позовом агентства нерухомості «КВАРТАЛ» про стягнення грошової суми.

Сформована судова практика по зазначеній категорії справ, в яких позивачем виступало Агентство нерухомості «КВАРТАЛ», була однозначна. Позовні вимоги АН «КВАРТАЛ», в переважній більшості випадків, задовольнялися в повному обсязі.

Питання з оплатою послуг (про стягнення боргу) у АН «КВАРТАЛ» у конкретному випадку виник у зв'язку з придбанням співробітником ТОВ «ХЕЗ ПТМ» великого об'єкта нерухомості в елітному районі міста Харкова. Позовні вимоги грунтувалися на фактичному наданні послуг з пошуку об'єкта нерухомості та здійсненню його перегляду. Як результат - покупка відповідачем об'єкта нерухомості, але без повідомлення позивача та без оплати його послуг.

Складність доведення і сума, що підлягає стягненню за позовом з довірителя, стали ключовими у виборі відповідачем в якості представника в суді саме юристів ЮФ «Arbitis». За підсумками розгляду справи АН «КВАРТАЛ» могло б отримати значну суму грошей.

У ході розгляду справи, в результаті спростування обгрунтованості та аргументації вимог позивача, розкриття юридичної неспроможності його вимог представниками відповідача, АН «КВАРТАЛ» прийняло рішення, відмовитися від позову у зв'язку з його безперспективністю.

Проект був реалізований юристом фірми "Arbitis" Світланою Сусло під керівництвом керуючого партнера Олега Смотрова.

 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"
 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"