Клієнт: регіональний лідер продажів оригінальних деталей для автомобілів ВАЗ

Клієнт: один з регіональних лідерів продажів оригінальних деталей для автомобілів ВАЗ.

Судове представництво клієнта в спорі з ТОВ «Дайдо Метал Русь», найбільшого постачальника підшипників ковзання для складальних конвеєрів в Росії і країнах СНД, і його українським дилером, які стверджують про порушення прав інтелектуальної власності компанією "Лада Люкс". Позивачі стверджують про порушення прав інтелектуальної власності компанією "Лада Люкс", ґрунтуючись на доказах, зібраних Управлінням по боротьбі з економічними злочинами в рамках дослідчої перевірки господарської діяльності.
Відмінними рисами даного спору стала наявність двох юридично складних завдань - про правомірність (неправомірність) продажу оригінальної продукції без статусу дилера та про порядок відбору об'єктів на експертне дослідження.

Харківський апеляційний господарський суд своєю постановою підтримав правову позицію юристів Arbitis, скасував рішення господарського суду Харківської області та постановив у задоволенні позовних вимог ТОВ «Дайдо Метал Русь» та ТОВ " Бекар ЛТД" відмовити повністю.
Супровід проекту і судове представництво здійснено Керуючим партнером фірми Олегом Смотровим і партнером Максимом Селівановим.

 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)