Клієнт: велика мережа пунктів громадського харчування

Судове представництво Клієнта в спорі з ДПІ у Київському районі м. Харкова.

Клієнт: українська компанія "Перспективні технології", що управляє мережею громадського харчування ("Мандарин", "Жили-були, " Терка " та ін.)

Юридична фірма «Arbitis» (м. Харків) успішно представила інтереси Клієнта в Харківському апеляційному адміністративному суді при розгляді справи про про скасування податкових повідомлень-рішень на суму понад 500 тис. грн.

Відповідач обгрунтовував правомірність виданих повідомлень-рішень фактами завищення позивачем валових витрат та безпідставного віднесення сум до складу податкового кредиту актами податкових перевірок третіх осіб, а саме контрагентів Клієнта. На думку ДПІ, контрагенти Клієнта фактично не могли виконати зобов'язання перед компанією "Перспективні технології", в силу різних причин. Як наслідок, суб'єкт владних повноважень дійшов висновку про нікчемність укладених клієнтом угод.

Харківський апеляційний адміністративний суд своєю ухвалою підтримав правову позицію юристів Arbitis про відсутність підстав для задоволення апеляційної скарги суб'єкта владних повноважень та скасування поставлення нижчестоящого суду, повністю задовольнив вимоги Клієнта.

Супровід проекту та судове представництво було здійснено Керуючим партнером Фірми Олегом Смотровим.

 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"