Клієнт: великий імпортер косметичних препаратів

Юридична фірма "Arbitis" обрана в якості судового представника власника торгової марки - великого українського імпортера косметичних препаратів у спорі про визнання свідоцтва на торговельну марку у вигляді літери «R» з коронкою недійсним.

Позивач, відоме білорусько-італійське підприємство «РЕЛУІ БЕЛ», має намір використовувати цей знак на території України та обґрунтовує свої позовні вимоги більш ранньою реєстрацією знака на території Білорусії.

Знак, щодо якого виник спір, має бізнес-утворююче значення для кожної зі сторін, тому результат розгляду судової справи має підвищену цінність.

Судове представництво здійснюватиме керівник практики інтелектуальної власності юридичної фірми "Arbitis" Максим Селіванов.

 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".

  — Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"