5 листопада Юридична фірма "Arbitis" взяла участь у тренінгу з комунікації «Розвиток зовнішніх зв’язків адвокатів, регіональних органів адвокатського самоврядування з мас-медіа та громадськими організаціями», який був організований Національною асоціацією адвокатів України, Радою адвокатів Харківської області.
Захід відбувся за підтримки Проекту Європейського союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та мав на меті інформаційне висвітлення, моніторинг та усунення випадків порушення прав людини у кримінальних справах.

Місцеві адвокати, представники регіональних органів адвокатського самоврядування, представники правозахисних громадських організацій та журналісти зібралися задля досягнення головної мети цього івенту - розвитку здатності працювати спільно для виконання "Декларації щодо захисту прав людини у кримінальному провадженні".

Програма тренінгу передбачала такі теми як: "Навіщо нам мас-медіа?", "Що потрібно журналістам?", "Як привернути увагу громадськості та мас-медіа до випадків порушення прав людини?", "Як їх залучення може вплинути на хід розгляду справи?", та була побудована таким чином, що всі учасники заходу мали можливість отримати практичні навички з сучасної ефективної комунікації, взаємного розуміння їхньої роботи та спільних проблем, з якими вони зіштовхуються, а також спільного бачення основних порушень закону та професійної етики, які наразі нерідко трапляються в системі кримінальної юстиції.

Юридичну фірму "Arbitis" на тренінгу представляли керуючий партнер фірми, адвокат Олег Смотров та партнер Максим Селіванов.

 

 

 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".

  — Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)