Правники Arbitis успішно представили інтереси Клієнта в Вищому адміністративному суді України

Клієнту Фірми, спеціалізованому виробничому підприємству, що надає послуги на ринку підйомно-транспортного устаткування, податковим повідомленням-рішенням було зменшено розмір від'ємного значення суми ПДВ у розмірі понад 1 000 000 гривень.

Так, податкова стверджувала про безтоварність господарських операцій Клієнта Фірми з контрагентом, який відповідно податкової інформації не має засобів виробництва.

Окружний суд за позовом Клієнта Фірми скасував відповідне ППР, однак апеляційний суд відмовив в задоволенні адміністративного позову.

Вищому адміністративному суду України ж Arbitis довів фактичне виконання сторонами господарських зобов'язань, та необґрунтованість доводів податкової щодо неподання документів, які не є первинними бухгалтерськими документами відповідного зобов'язання.

Важливо, що окрім судового захисту Arbitis було здійснено заходи на недопущення примусового виконання податкового зобов'язання до вирішення справи ВАСУ.

Як результат, в період між набранням законної сили рішенням апеляційної інстанції та вирішенням справи ВАСУ, податкове зобов'язання виконано не було, а за наслідком касаційного розгляду - ППР скасоване.

Проект очолив партнер Фірми к.ю.н. Селіванов Максим Володимирович за участі юриста Фірми Нежути Світлани Олександрівни.

 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)