Проект: підготовка due diligence відносно великого регіонального виробника деревного вугілля

Юристами Arbitis був проведений правовий аудит великого регіонального виробника деревного вугілля, компанії "Астракарбон" (Харків), в рамках підготовки до залучення додаткових інвестицій в розвиток бізнесу. Оскільки інтерес до зазначеного бізнес-напрямку в Україні проявили західні інвестори, було прийнято рішення про проведення незалежної комплексної процедури правового аудиту для надання максимально повної і прозорої інформації про діяльність підприємств на основі об'єктивного бачення експертів.

У ході юридичного аудиту юристи Arbitis провели оцінку існуючих зобов'язань компанії, перевірили залученість компанії в судові розгляди, наявність дозвільної документації на ведення господарської діяльності, її відповідність нормам національного та європейського законодавства, провели ряд інших робіт.

Команду юристів очолив керуючий партнер Фірми Олег Смотров, безпосереднє керівництво роботою було здійснено партнером Фірми Максимом Селівановим. За результатами перевірки юристами був підготовлений детальний звіт.

 • "Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".

  — Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)