Проект: суперечка з Харківською міською радою про знесення самовільної будови

ЮФ "Arbitis" виступила представником великої Компанії (м. Харків) в судовому спорі, ініційованому Харківською міською радою про звільнення земельної ділянки у центральному районі міста Харкова від самовільно побудованого будови.

Складність справи полягала як в самій природі правовідносин, з яких виник спір, так і в стадії справи, на якій воно було передано для супроводу юристам фірми: рішення у справі набуло законної сили і було відкрито виконавче провадження про знесення будови.

Потрібно зауважити, що виходячи із загальної практики розгляду спорів даної категорії, Харківська міська рада, виступаючи позивачем, в переважній більшості випадків домагалася задоволення своїх вимог про знесення будов.

ЮФ "Arbitis" вдалося домогтися у Вищому господарському суді України відміни Постанови Харківського апеляційного господарського суду, що задовольнив вимоги органу місцевого самоврядування.

Касаційна скарга, підготовлена юристами фірми, задоволена повністю: справу повернуто до суду першої інстанції на новий розгляд.

У зв'язку з численними процесуальними питаннями керівництво проектом здійснює Володимир Кройтор, судове представництво - юрист ЮФ "Arbitis" Світлана Сусло.

 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)