Проект: суперечка з Райффайзен Банк Аваль (м. Київ) про визнання договору іпотеки недійсним

Судове представництво Клієнта в спорі з Райффайзен Банк Аваль (м. Київ).

Юристи Arbitis успішно представили інтереси постійного Клієнта Фірми в одному з місцевих судів міста Києва.

Опонентом у справі був Райффайзен Банк Аваль. Предметом спору - визнання договору іпотеки недійсним, який був укладений без дозволу органів опіки та піклування. Серед складних моментів спору слід виділити процес доведення порушення прав неповнолітніх осіб на користування житлом шляхом укладення іпотечного договору. Оскільки, неповнолітні не являлися співвласниками житла та не були зареєстровані у спірній квартирі. На додаток до цього, позов банку про стягнення заборгованості по кредиту, в забезпечення якого було укладено іпотечний договір, був залишений без розгляду. На думку банку, наявність права звернення до суду про визнання договору іпотеки недійсним має місце лише у разі безпосереднього порушення прав зазначених осіб, і виникає не при укладенні договору, а у разі звернення стягнення на предмет іпотеки. Юристи провели ретельну роботу по збору допустимих і належних доказів, що підтверджують наявність у неповнолітніх дітей права користування даним житлом, детального обгрунтування зв'язку між укладанням іпотечного договору і правами неповнолітніх осіб. Як наслідок, вдалося переконати суд у порушенні прав неповнолітніх при укладанні спірного договору.

Проект супроводжувала юрист Аrbitis Світлана Сусло під керівництвом партнера Фірми Максима Селіванова.

 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"