Проект: суперечка з банком про повернення кредиту та стягнення пені

ЮФ «Arbitis» виступила судовим представником відповідача - ТОВ «Укргазпром - Суми» в спорі за позовом ВАТ «Ерсте Банк» про повернення кредиту та стягнення пені.

Крім суми стягнення (більше 200 тисяч гривень), складність справи обумовлювалася вимогами банку забезпечити позов шляхом накладення арешту і вилучення у відповідача транспортного засобу - напівпричепа - цистерни, який використовується в господарській діяльності.

Таким чином, перед ЮФ «Arbitis» було поставлено два завдання - залишити напівпричіп-цистерну в користуванні і домогтися зменшення суми стягнення.

Перше завдання було досягнуто, завдяки обраній правової позиції, заснованій на практиці застосування заходів щодо забезпечення позову, та її реалізації в судовому засіданні. Суду була доведена незаконність і необгрунтованість забезпечення позовних вимог ВАТ «Ерсте Банк». Інтереси ТОВ «Укргазпром - Суми» були захищені та транспортний засіб залишилився в його володінні та користуванні.

Друге завдання було виконане за рахунок формального юридичного та скрупульозного підходу юристів ЮФ «Arbitis» до вивчення доказової бази. В основу заперечень були покладені доводи самого позивача і виявлені неточності в розрахунках.

Господарський суд при винесенні рішення у справі прийняв позицію відповідача та визнав нараховану банком суму пені необгрунтованою, що дозволило зменшити суму позовних вимог більш ніж на 20 %.

Проект був реалізований юристом юридичної фірми "Arbitis" Юлією Сіненковой під керівництвом партнера Максима Селіванова.

 • "Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".

  — Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"
 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"