Спір з сервісним центром МВС про незаконне зняття з обліку ТЗ

Юристи судової практики «Arbitis» захистили інтереси клієнта в адміністративному спорі з сервісними центрами МВС України у двох областях про визнання їх дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

Спір виник у зв’язку з неправомірним зняттям з обліку автомобіля марки BMW ексклюзивної комплектації, який належить клієнтові фірми.

Наприкінці 2015 року автовласник звернувся до сервісного центру МВС України в Харківській області для зняття свого автомобіля з обліку для подальшої реалізації. Натомість йому було відмовлено у вчиненні названої реєстраційної дії з огляду на те, що вказаний автомобіль було знято з обліку ще в 2013 році та продано іншій особі, яка використовує його в іншій області країни. Цікавим є те, що станом на дату звернення юристів з позовною заявою до суду, право власності на вказаний автомобіль жодною особою не оскаржувалося. Клієнт, як власник BMW, жодних реєстраційних дій з вказаним автомобілем не здійснював.

Харківський адміністративний окружний суд погодився з доводами спеціалістів Arbitis і задовольнив позов в повному обсязі: зобов’язав сервісний центр МВС у Харківській області скасувати попередній запис про зняття автомобіля клієнта з обліку та поновити державну реєстрацію транспортного засобу. Харківський апеляційний адміністративний суд залишив постанову суду першої інстанції без змін, а апеляційну скаргу третьої особи, на яку нібито було перереєстровано автомобіль позивача, без задоволення.

 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)