Спір з сервісним центром МВС про незаконне зняття з обліку ТЗ

Юристи судової практики «Arbitis» захистили інтереси клієнта в адміністративному спорі з сервісними центрами МВС України у двох областях про визнання їх дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

Спір виник у зв’язку з неправомірним зняттям з обліку автомобіля марки BMW ексклюзивної комплектації, який належить клієнтові фірми.

Наприкінці 2015 року автовласник звернувся до сервісного центру МВС України в Харківській області для зняття свого автомобіля з обліку для подальшої реалізації. Натомість йому було відмовлено у вчиненні названої реєстраційної дії з огляду на те, що вказаний автомобіль було знято з обліку ще в 2013 році та продано іншій особі, яка використовує його в іншій області країни. Цікавим є те, що станом на дату звернення юристів з позовною заявою до суду, право власності на вказаний автомобіль жодною особою не оскаржувалося. Клієнт, як власник BMW, жодних реєстраційних дій з вказаним автомобілем не здійснював.

Харківський адміністративний окружний суд погодився з доводами спеціалістів Arbitis і задовольнив позов в повному обсязі: зобов’язав сервісний центр МВС у Харківській області скасувати попередній запис про зняття автомобіля клієнта з обліку та поновити державну реєстрацію транспортного засобу. Харківський апеляційний адміністративний суд залишив постанову суду першої інстанції без змін, а апеляційну скаргу третьої особи, на яку нібито було перереєстровано автомобіль позивача, без задоволення.

 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"