ЛІТНЄ СТАЖУВАННЯ 2018

(липень-вересень)

Вибір правильного місця для початку своєї кар'єри — це дуже важливе рішення. Якщо ви приєднаєтесь до нашої компанії, ми можемо запропонувати вам найкращий досвід.


Arbitis прагне створити таку атмосферу, де юристи будуть мати змогу постійно розвивати свої якості. Ми горді, що сьогодні маємо команду молодих, динамічних та кмітливих правників, які ніколи не перестають переймати нові знання від досвідчених партнерів фірми та колег.

Наша літня програма пропонує цінний, але важкий досвід, який потрібен для швидкого інтелектуального та професійного зростання наших партнерів-початківців. За час стажування юристи є справжніми членами команди та працюють “пліч о пліч” з успішними адвокатами.

Навчання та зворотній зв'язок підкріплюються на регулярних навчальних сесіях, семінарах по складанню документів, модулях по корпоративним переговорам та інших програмах, які Arbitis спеціально розробила для своїх правників.

Студенти зможуть пройти навчання в трьох практиках Arbitis: вирішення спорівінтелектуальна власність та комерційне право.

Для прийняття участі в конкурсному відборі за програмою стажування в Arbitis, на адресу office@arbitis.com потрібно відправити ЗАЯВКУ у вигляді:

- Анкети.
- Резюме українською мовою з фото (у форматі .pdf).
- Інформацію про успішність в навчанні із зазначенням оцінок з профілюючих предметів, починаючи з першого року навчання (додати скан - копії залікової книжки);
- Короткого есе-міркування українською мовою за результатами прочитання книги Роджера Фішера, Вілямса Юрі, Брюса Паттона "Переговори без поразки. Гарвардський метод".

Строк подачі заявок - до 1 червня 2018 року.

Якщо ЗАЯВКА кандидата повністю відповідає зазначеним вище вимогам, представник фірми зв'яжеться з конкурсантом для призначення дати написання тестів та проходження інтерв'ю в бюро фірми.

Ми об'єднуємо найсильніших, щоб пропонувати найкраще.

 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)