Щороку партнери та провідні юристи Arbitis передають свої знання і досвід студентам останніх курсів кращих юридичних вищих навчальних закладів Харкова.

Стажування в Arbitis - це можливість молодим фахівцям отримати практичний досвід, вивчити бізнес юридичної фірми зсередини, відчути себе членом команди професіоналів.

«У цьому році ми вирішили приділити ще більше уваги молодим і перспективним і вперше запустили програму спеціалізованих бізнес-кейсів. Різноманітність тематик кейсів дозволяє студенту отримати практичні навички в тих галузях і сферах діяльності, з якими досі він був знайомий тільки теоретично. Студент, перебуваючи «поза рамками», не маючи стереотипів, нав'язаних тривалою роботою в галузі, набагато швидше навчається і розкриває для себе широкі горизонти прийняття рішень, в тому числі нестандартних»- зазначає керуючий партнер Arbitis Олег Смотров.

Догінова Аліна і Гапон Юлія, стажери Arbitis, діляться своїми враженнями, першими результатами роботи і розповідають про вже отриманий досвід: "Стажування в Arbitis - це відмінна школа життя, це можливість познайомитися з роботою справжніх професіоналів, можливість освоїти практичні вміння. Дуже сподобалися поїздки в господарський суд. Було цікаво спостерігати за поведінкою не тільки сторін процесу, а й судді і, після засідання, розібрати їх поведінкові моделі. Наочні приклади дозволяють набагато краще усвідомити теоретичний матеріал. Під керівництвом юристів Arbitis, було цікаво і в той же час страшно писати першу у своєму житті позовну заяву. Хоча з першого разу, звичайно, нічого не вийшло, але з часом, працюючи над помилками та за допомогою підказок і порад професіоналів були досягнуті результати. Фірма формує дуже правильні і потрібні цінності для юриста, вчить організовувати роботу і подати себе. У такій атмосфері хочеться розвиватися, професійно зростати".

За підсумками стажування дві кращі студентки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого приєдналися до нашої команди в якості молодших юристів. Вітаємо!

 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".

  — Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)