Спір виник внаслідок порушення ТОВ корпоративних прав його учасника шляхом проведення загальних зборів учасників товариства без належного повідомлення та без участі Клієнта “Arbitis”, ненадання документів про діяльність товариства для ознайомлення.

З метою захисту порушених корпоративних прав Клієнта, адвокати “Arbitis” звернулись до Господарського суду Харківської області з позовом про визнання недійсними рішення загальних зборів учасників товариства та нової редакції Статуту, зобов'язання надати документи для ознайомлення.

Формуючи правову позицію по справі, юристи “Arbitis” виходили з того, що рішення загальних зборів учасників товариства прийнято з порушенням порядку скликання таких зборів та за відсутності кворуму для правомочності загальних зборів й прийняття рішення, що є безумовною підставою для його скасування. Відмова ТОВ у наданні позивачу документів для ознайомлення є протиправною, оскільки останнім було дотримано порядок, передбачений для звернення до товариства з відповідною вимогою.

В ході судового процесу суд визнав переконливість доводів Arbitis, та задовольнив позов у повному обсязі.

З фабулою справи можна ознайомитись за посиланням.

До складу команди Arbitis, яка представляла інтереси Клієнта увійшли партнер Фірми Максим Селіванов, старший юрист практики з вирішення спорів Світлана Нежута та молодший юрист практики з вирішення спорів Юлія Гапон.

 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"