ЮФ Arbitis успішно захистила інтереси сільгоспвиробника в земельному спорі

Юристи юридичної фірми “Arbitis” виступили представниками новоствореного сільськогосподарського виробника в спорі з іншим сільськогосподарським підприємством щодо недійсності договору оренди землі.

ЮФ “Arbitis” була залучена до справи на стадії апеляційного оскарження, коли суд першої інстанції задовольнив вимоги опонентів та визнав додаткову угоду до договору оренди недійсною. Рішення суду було вмотивовано відсутністю у директора повноважень на укладення додаткової угоди до договору оренди та доведеністю омани орендодавця при укладенні додаткової угоди.

При розгляді справи в суді апеляційної інстанції, юристами Arbitis був здійснений ретельний аналіз положень закону та статуту щодо повноважень директора, надана оцінка кожному зібраному по справі доказу, що дозволило переконати суд у відсутності правових та фактичних підстав для задоволення позову.

За результатами перегляду рішення суд апеляційної інстанції рішення суду першої інстанції скасував та прийняв нове рішення, який у позові відмовив повністю.

Інтереси в суді представляли радник Світлана Нежута, під загальним керівництвом партнера Максима Селіванова.

 

 • "Arbitis завжди намагається прислухатися до Клієнтів і зрозуміти їх дійсні потреби"

  — Григор'єв С.П., директор компанії "АСК" (Україна)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)
 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"
 • "Перевірена роками, високо кваліфікована команда професіоналів, здатних вирішити будь-яку ситуацію юридичного характеру"

   

  — Некрасов І.Б., директор ТОВ "S.T.C." (Україна)