ЮФ "Arbitis" оголошує про запуск iPhone/iPad додатки для клієнтів фірми - "Office Arbitis". Додаток безкоштовний і доступний для завантаження в AppStore.

Дія мобільного додатку «Office Arbitis» поширюється на всіх клієнтів фірми України, РФ та Німеччини. Завдяки додатку клієнти зможуть за допомогою своїх мобільних телефонів або планшетів оперативно переглядати документи персонального кабінету, швидко відкривати документи та зображення на мобільному пристрої, а також пересилати їх на потрібну електронну пошту.

"Office Arbitis" - це швидке, безпечний і простий у використанні додаток, який дозволяє клієнтам отримувати актуальну інформацію про свої проекти "на ходу".

«Кожен контакт з клієнтом для нас є вирішальним. Створюючи даний додаток, ми хотіли з одного боку, збільшити кількість точок контакту з клієнтом, а з іншого, надати клієнту додаткову можливість отримувати інформацію про свої проекти зручним для нього способом, без прив'язки до робочого місця чи комп'ютера. Ми намагаємося будувати бізнес від клієнта, і саме його потреби є для нас центром уваги ", зауважив керуючий партнер ЮФ" Arbitis ", представляючи даний продукт.

Щоб скористатися новим додатком, клієнту необхідно завантажити додаток за наступним посиланням: "Office Arbitis"

 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Для нас важлива компетентність спеціаліста і його готовність надати допомогу в будь-який час. Саме це ми знайшли в Arbitis"

  — Худавердов А.А., КУВП "Пластік"
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)