Команда практики з вирішення спорів юридичної фірми Arbitis успішно захистила інтереси приватного клієнта в тривалому комерційному спорі між двома забудовниками щодо нерухомого майна. Предметом позовних вимог, які були заявлені відомим в Харкові забудовником, було визнання недійсним договору на будівництво житла в порядку пайової участі і, як наслідок, визнання недійсним акту передання квартир фізичним особам, включаючи квартиру, що є власністю клієнта юридичної фірми. Суд першої інстанції задовольнив позов в повному обсязі. Клієнт не був залучений до участі у справі в суді першої інстанції і взнав про рішення, лише коли останнє набуло законної сили.

Юристи Arbitis змогли переконати Харківський апеляційний господарський суд, що ухвалення оскаржуваного рішення дає підстави для позивача витребувати спірну квартиру від клієнта фірми, як особи, що набула майно без правових підстав. Іншими словами, суд першої інстанції своїм рішенням змінив правовий титул клієнта щодо квартири з власника на володільця майна набутого від особи, яка не мала права його відчужувати. Отже, оскаржуваним рішенням суд вирішив питання про право особи, яка не брала участь у справі.

Окрім процесуальних порушень, правники Arbitis змогли довести судовій колегії і невідповідність оскаржуваного рішення принципам законності і обґрунтованості, що стало беззаперечною підставою для скасування рішення суду першої інстанції та ухвалення нового, яким в задоволенні позову було відмовлено в повному обсязі.

Команда ЮФ Arbitis супроводжувала судовий процес у складі керівника практики вирішення спорів, керуючого партнера фірми Олега Смотрова і радника Володимира Кройтора.

 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)